+90 (212) 500 28 74
  Anasayfa     Kurumsal Kimlik     Referanslarımız     ÜCRETSİZ KEŞİF     İletişim    
Restorasyon
Temizleme İşleri
Kumlama
İnşaat ve Yapı

 
 
İnşaat ve Yapı Hizmeterimiz
 
İnşaat ve Yapı için kısa süreli Ücretsiz Keşif kampanyamızdan faydalanın. Formu doldurun uzman ekiplerimiz adresinize kadar hiçbir ücret ödemeden gelsin ve ücretsiz keşif yapsın.İç Mimarlık

Hayal gücünüzü zorlayın. İsteyin yapalım yada uzman mimar ve restoratörlerimiz size özel tasarımlar yapsın. İç mimaride italyan konsept önde olmak üzere her tarz ve stilde uygulamalar yapabiliriz. Özellikle transparan mermer uygulamalarında Türkiye´de hatırı sayılır bir yere sahibiz. Mermer ve ışığın eşsiz buluşmasını uyguladığımız ev,ofis ve iş yerlerinde ziyaretçiler bu eşsiz manzaranın tadını çıkarıyor. Her bütçeye göre alternatifler oluşturabiliriz. Yeni baştan yaşam alanlarınızı tasarlayabiliriz. Uygulama safhalarında şirketimiz bünyesinde bulunan üst düzey usta ve ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz.İç Mimarlık işlemleriniz firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.
Duvar Örgü
Duvar Örgü işlemleri firmamız tarafından iş güvenliği daima ön planda tutularak çağının ötesinde teknoloji, alet ve ekipmanlar ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.
Dış Cephe
Tüm işlemler firmamız tarafından zamanında ve profesyonelce yapılmaktadır.
Kalem İşleri
Bu işlem, dikkat gerektiren titizlikle ve profesyonelce yapılmadığı takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaratma ihtimali oldukça yüksek bir işlemdir.
Doğal Taş Koruma
Ferman Restorasyon Doğal Taş Koruma işlerinizde profesyonel çözümler üreterek sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunar..
Cephe Koruma
Mikro Kumlama Cephe Koruma olarak alanında 1.sınıf hizmet veren Türkiye' nin en büyük restorasyon ve profesyonel temizleme firmaları arasındadır.
Ahşap Koruma
Ahşap Koruma işleriniz 1.sınıf ekipman ve donanımla garantili olarak yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.
Zemin Kaymazlık
Ferman Restorasyon Zemin Kaymazlık işlerinizde profesyonel çözümler üreterek sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunar..
Doğal Taş Emprenyesi
Ferman Restorasyon Doğal Taş Emprenyesi ve diğer tüm yapı işlerinizi tek bir notkada bitirme imkanı sağlayarak size zamandan ve bütçeden tasarruf yapma imkanı sunar.
Doğal Taş Koruması
Doğal Taş Koruması işlemlerinde 1milyon metrekareyi aşan referansımızla size, iş öncesi büyük güven vermekteyiz..
Yüzey Kaymazlik
Yüzey Kaymazlik işlemleriniz firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.
Yapı Güçlendirme
Yapı Güçlendirme işlemleri firmamız tarafından iş güvenliği daima ön planda tutularak çağının ötesinde teknoloji, alet ve ekipmanlar ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.
Yüzey Kaplama
Tüm işlemler firmamız tarafından zamanında ve profesyonelce yapılmaktadır.
Yüzey Koruma
Bu işlem, dikkat gerektiren titizlikle ve profesyonelce yapılmadığı takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaratma ihtimali oldukça yüksek bir işlemdir.
 

 

İç Mimarlık, Duvar Örgü, Dış Cephe, Kalem İşleri, Doğal Taş Koruma, Cephe Koruma, Ahşap Koruma, Zemin Kaymazlık, Doğal Taş Emprenyesi, Doğal Taş Koruması
İnşaat ve Yapı işleriniz profesyonelce yapılır.

Telefon : +90 (212) 500 28 74 - -   Fax : +90 (212) 500 28 74   E-Posta : info@mikrokumlama.com
Adresimiz : Prof Dr TARIK zafer tunaya sokak ömer Avni Mah no17/2 Gümüşsuyu Beyoğlu / İstanbul
© 2010 mikrokumlama.com Tüm Hakları Saklıdır.